Główna / Historia firmy

Historia firmy

Działamy od 1996 roku

Jesteśmy nowocześnie zarządzaną i zorganizowaną firmą projektowo –produkcyjno – handlową, zajmującą się produkcją linii transportowych, maszyn pakujących oraz innych urządzeń dla przemysłu szklarskiego.

Firma rozpoczęła swoja działalność w 1996 roku. Początkowym odbiorcą urządzeń produkowanych w firmie była Huta Szkła w Jarosławiu. W miarę rozwoju asortymentu oferowanych urządzeń, firma pozyskiwała nowych klientów Polsce oraz Europie.

Kadra wykwalifikowanych pracowników

Aby sprostać najbardziej zaawansowanym projektom, firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę konstruktorów i automatyków. Jej dynamiczny rozwój, stosowanie nowoczesnych technologii i najlepszych gatunkowo surowców, sprawiają, że oferowane odbiorcom produkty, spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Całościowe rozwiązania, począwszy od projektowania, poprzez produkcję i uruchomienie, aż po serwis, czynią naszą firmę partnerem do rozmów na temat kompleksowych rozwiązań logistycznych.

1

Doświadczenie

W związku z licznymi projektami, jakie wykonujemy, posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i uruchamianiu linii sortowniczych.

2

Jakość

Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierów i pracowników produkcyjnych dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia cechowały się dokładnością wykonania.

3

Terminy

Staramy się, aby terminy dostaw naszych urządzeń były dotrzymywane zarówno w krajach UE jak i poza nią.

4

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wykonujemy pierwsze uruchomienia oraz przeprowadzamy szkolenia operatorów naszych maszyn i urządzeń.